X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

نقشه برداری

زمان و شرایط اصلاح معدل لیسانس در کنکور کارشناسی ارشد

زمان و شرایط اصلاح معدل لیسانس در کنکور کارشناسی ارشد اعلام شد

معاون سازمان سنجش آموزش کشور زمان و شرایط اصلاح معدل کارشناسی در کنکور کارشناسی ارشد سال 1388 را اعلام کرد و گفت: صورتی که اطلاعات اصلاح نشود هرگونه مغایرت باعث لغو قبولی داوطلب در این آزمون خواهد شد.

ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در فرم انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 88 برخی اطلاعات داوطلبان این آزمون درج شده است. در این فرم بر اساس آنچه در فرم ثبت نام داوطلبان به سازمان سنجش آموزش کشور ارائه شده بود، اطلاعات مربوط به رشته تحصیلی کارشناسی، دانشگاه محل تحصیل داوطلب در دوره کارشناسی و معدل کل کارشناسی داوطلب به وی ارائه می شود.

وی اظهار داشت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می تواند با درج علامت در صورت صحت اطلاعات، آنها را تأیید کند و در غیر این صورت یعنی در صورت مغایرت، نسبت به اصلاح آن اقدام کند.

معاون سازمان سنجش گفت: داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات ارائه شده تا 31 خرداد ماه فرصت دارند با ارائه گواهینامه از دانشگاه محل تحصیل و ارائه آن به سازمان سنجش اطلاعات صحیح را در اختیار سازمان سنجش قرار دهند تا این اطلاعات نهایی مبنای کار سازمان برای پذیرش داوطلب قرار گیرد.

وی افزود: در صورتی که اطلاعات اصلاح نشود هرگونه مغایرت باعث لغو قبولی داوطلب در این آزمون خواهد شد.

خدایی درباره نحوه تأثیر معدل در کنکور کارشناسی ارشد 88 به مهر گفت: معدل در این آزمون تاثیر 20 درصدی دارد و 80 درصد مابقی نمره کل علمی شرکت در آزمون است.

وی افزود: معدل بر اساس دانشگاه و وضعیت تحصیلی یعنی ترازبندی شده در قبولی تأثیرگذار خواهد بود.


منبع: خبرگزاری مهر